неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Норвезька компанія вийшла з проєкту «Північний потік-2» через можливі санкції США

Економіка

Норвезька компанія вийшла з проєкту «Північний потік-2» через можливі санкції США

views70

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Норвезька компанія Det Norske Veritas – Germanischer Lloyd (DNV GL) вирішила відмовитися від реалізації проєкту «Північний потік-2» через ризик введення американських санкцій.

Про це повідомляєа Biznes Alert.

«Державний департамент США опублікував нові керівні принципи Закону про енергетичну безпеку Європи (PEESA). Відповідно, ми вважаємо, що перевірка DNV GL суден, які будують Nord Stream 2, підлягає санкціям. Таким чином, DNV GL припинив надавати послуги, які можуть підпадати під дію Закону про PEESA», – прокоментував представник норвезької компанії виданню ситуацію.

Зазначається, що робота компанії над «Північний потоком-2» полягала в розгляді документації та перевірці будівельних робіт на відповідність стандартам.

Заходи включали випробування та підготовку обладнання, яке використовувалося на суднах під час будівництва трубопроводу, крім того, Det Norske Veritas повинна була видати сертифікат відповідності стандартам після завершення будівництва.

Вказується, що 16 серпня один із співробітників DNV був затриманий за підозрою у співпраці з російською розвідкою, проте інформації щодо того, чи пов’язана його співпраця з проєктом «Північний потік-2», немає.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі