неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нормандська зустріч можлива лише після внесення змін у Конституції України – Лавров

Новини , Політика

Нормандська зустріч можлива лише після внесення змін у Конституції України – Лавров

views91

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров прокоментував слова глави МЗС Вадима Пристайка щодо можливої зустрічі у нормандському форматі через місяць. Він заявив, що не має такої інформації, а зустріч можлива лише після виконання Україною низки умов, які пов’язані з імплементацією «формули Штайнмаєра».

Про це повідомляють російські ЗМІ.  

Лавров заявив, що лише після того, як у Конституції України буде закріплений особливий статус Донбасу, можна буде говорити про наступну зустріч. Хоча є ще декілька умов…

«Ми будемо розмовляти про терміни наступного саміту тільки коли, по-перше, буде виконано все те, про що говорили в Парижі, включаючи нормалізацію на землі та розмінування, і політичні питання, пов’язані з «формулою Штайнмаєра», і закріпленням аспектів особливого статусу (Донбасу) на постійній основі в законодавстві України», – сказав Лавров.

Крім того, Росія вимагає перед наступною зустріччю підписати проєкт підсумкового документа, щоб не було можливості щось «переграти».

Нагадаємо. Глава МЗС України Вадим Пристайко заявив, що зустріч глав МЗС країн нормандського формату планується через місяць для підготовки чергового саміту на вищому рівні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі