понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нью-Йорк може стати епіцентром смертельно небезпечного захворювання дітей

Нью-Йорк може стати епіцентром смертельно небезпечного захворювання дітей

views94

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Нью-Йорк може стати епіцентром нового захворювання дітей, яке пов’язане коронавірусом і несе смертельну загрозу. У місті зафіксовано понад 100 випадків невідомого запального синдрому.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ABC News.  

Очільник американського мегаполіса Білл де Блазіо заявив, що американські медики продовжують фіксувати нові випадки невідомого дитячого захворювання. Наразі він характеризується як багатосистемний запальний синдром і може бути пов’язаним із захворюванням на COVID-19.

За своїми властивостями виявлений запальний синдром схожий на хворобу Кавасакі, яка викликає запалення судин по всьому тілу. Найчастіше від цієї хвороби страждають діти віком до п’яти років.

Департамент охорони здоров’я Нью-Йорка також заявив про небезпеку поширення нової дитячої хвороби. Медики назвали її «педіатричним мультисистемним запальним синдромом».

У департаменті зазначили, що це захворювання супроводжується лихоманкою, висипом, біллю у животі та блювотою, і є смертельно небезпечним.

«Педіатричний мультисистемний запальний синдром – це рідкісне захворювання, але воно загрожує життю. Важливо, щоб батьки були обізнані про ознаки та симптоми ПМЗС. Симптоми включають постійну лихоманку, висип, біль у животі та блювоту», – заявили в департаменті.

Нагадаємо. Раніше повідомлялося, що у Нью-Йорку у 15 дітей віком від 2 до 15 років з коронавірусом зафіксували нові симптоми, які пов’язують з наслідками захворювання на COVID-19. Дітей госпіталізували. Летальних випадків наразі не зафіксовано.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі