субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Німецька компанія, яка допомагала росіянам будувати Кримський міст, заплатить понад мільйон євро штрафу

Світлана Макарова


За кордоном , Політика

Німецька компанія, яка допомагала росіянам будувати Кримський міст, заплатить понад мільйон євро штрафу

views111

16.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

У Німеччині окружний суд міста Кіль виніс постанову про накладення штрафу в розмірі 1,3 мільйона євро на відповідальну особу компанії у федеральній землі Шлезвіг-Гольштейн за порушення санкцій проти росії.

Про це повідомляє DPA, пише "Європейська правда".

За даними обвинувачення, порушення мали місце між 2016 та 2017 роками. Прокуратура Кіля розпочала розслідування у 2020 році на основі попередніх висновків митної адміністрації і завершила його наприкінці 2022-го.

Відомство не розголошує, про яку саме компанію йшлося і в якому регіоні Шлезвіг-Гольштейну вона розташована.

Зазначається, що компанія продала росії гідравлічний молот, який використовувався для будівництва Кримського мосту. На той момент санкції Європейського Союзу забороняли економічні операції з анексованою територією.

Суд ухвалив, що підозри в порушенні компанією федерального закону про зовнішню торгівлю та платежі були достатніми. Тепер відповідальна особа компанії має сплатити 18 тисяч євро штрафу, крім того, ще близько 1,3 мільйона євро буде сплачено в результаті конфіскації активів, отриманих у результаті злочинних дій.

Нагадаємо, санкції проти рф через анексію Криму були вперше введені в червні 2014 року та востаннє продовжені в червні 2022-го. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі