середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Німеччина відкриває новий офіс у Краматорську, щоб розширити допомогу Донбасу

Економіка , Новини , Суспільство

Німеччина відкриває новий офіс у Краматорську, щоб розширити допомогу Донбасу

views123

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Уряд ФРН спільно з Німецькою асоціацією міжнародного співробітництва (GIZ) відкривають новий офіс у Краматорську, щоб розширити допомогу по подоланню гуманітарної кризи на Донбасі.

Участь у церемонії відкриття візьме Марія Флахсбарт, парламентський держсекретар Міністерства економічного співробітництва та розвитку ФРН (BMZ), в рамках свого візиту 2-5 вересня. Також Флахсбарт планує зустрітися з високопосадовцями, представниками громадських організацій, міжнародних структур для обміну думками по ситуації в Україні. В програму візиту ввійдуть і відвідини терапевтичного центру, в якому собаки допомагають у відновленні травмованим, інвалідам, дітям, що отримали ушкодження внаслідок війни.

В міністерстві повідомили, що офіс буде опікуватись допомогою внутрішньо переміщеним особам, інтеграцією їх у суспільство. Велике значення приділятиметься  сприянню реформам, зокрема децентралізації, адміністративній модернізації, збільшенню енергоефективності, професійному навчанню та допомозі громадам.

З 2014 року ФРН виділила 520 млн євро для різноманітних двосторонніх проектів, що мали зменшити негативні наслідки збройного конфлікту. Нинішній візит проводиться в результаті домовленностей між Міністерством економічного співробітництва та розвитку ФРН і їх українськими колегами та підписання протоколу про виділення Берліном 82 мільйонів євро на втілення проектів по фінансовому та технічному співробітництву.

Німецька фінансова підтримка вже допомогла реалізувати декілька важливих проектів. Зокрема за участі ЮНІСЕФ та за підтримки BMZ 6,5 мільйонів місцевих жителів, включаючи внутрішньо переміщених осіб, можуть користуватися поліпшеним водопостачанням. Втілені в життя проекти по психосоціальному догляду, посиленню цивільного захисту, покращення структурної інфраструктури.

Оновлено 221 школу та дитячий садок. 900 закладів впровадили передові педагогічні проекти, що покращило ефективність навчання для 330 тисяч українських учнів.

Близько 1350 малих та середніх підприємств отримали кредити, що дало змогу відкрити 17 000 нових робочих місць.

Впровадження системи ProZorro теж стало можливим за участі німецьких коштів. 50 000 держслужбовців з 1000 державних закладів пройшли фахове навчання та отримали оновлену оргтехніку, внаслідок чого значно покращилась якість надання регуляторних послуг для 13 мільйона українських громадян. В 24 областях було створено 24 регіональні центри розвитку, проведено 3600 навчальних заходів для громад та надано консультації 73 тисяч чоловік.   

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі