неділя, 05 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Німеччина: Росія регулярно порушує міжнародні правила і договори і це є викликом для НАТО та ЄС

Політика

Німеччина: Росія регулярно порушує міжнародні правила і договори і це є викликом для НАТО та ЄС

views64

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Агресивна поведінка Росії  – серйозний виклик для Європейського союзу та Північноатлантичного альянсу. Такі дії Російської Федерації змушують НАТО виробити спільне розуміння загрози, що надходить від цієї країни.

Про це заявила міністр оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер під час відеоконференції, організованої аналітичним центром Atlantic Council, повідомляє «РБК-Україна».  

Крамп-Карренбауер нагадала про регулярні порушення Росією міжнародних правил і договорів. Особливо по відношенню до сусідніх із нею країн.

«Є велика різниця – якщо ви німець і живете в Німеччині, і ви в хорошій ситуації, оточені друзями, або ви країна, яка має спільний кордон з Росією, або ви країни, подібні північноєвропейським, балтійським, східноєвропейським, які на щоденній основі бачать порушення з боку Росії», – заявила вона.

Крім того, міністр нагадала і про постійні провокації Росії, яка порушує повітряний простір суверенних держав у територіальних водах, про те, що саме Росія ініціює хакерські та дезінформаційні атаки та різні кампанії, як у випадку зі зломом комп’ютера канцлера ФРН Ангели Меркель.

Вирішальним питанням вона назвала те, як у світі сприймають Росію через такі дії. А потім дати зрозуміти Росії, що будуть працювати над такою загрозою.

«Питання того, як ми сприймаємо Росію, як ми оцінюємо поведінку Росії – це вирішальне питання. Це величезний виклик в Європі і в НАТО. Росія повинна чітко зрозуміти, що ми в Європі і НАТО сильні, ми послідовні у наших діях, ми хочемо серйозно працювати над загрозою, що виходить від Росії. Тому концепція стримування настільки актуальна», – резюмувала міністр.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі