неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Німеччина може запровадити контроль на кордоні з Польщею: названо причину

Наталя


За кордоном , Суспільство

Німеччина може запровадити контроль на кордоні з Польщею: названо причину

views229

20.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

На польсько-німецькому кордоні перевірки можуть відновитися вже у червні 2023 року. Найголовнішою причиною такого рішення став зростаючий наплив нелегальних мігрантів.

Про це повідомляє uamedia.eu.

З такою ініціативою виступили міністри внутрішніх справ федеральної землі Бранденбург Міхаель Штюбген та Саксонії Армін Шустер.

Обидві ці землі межують з Польщею.

Якщо у січні, лютому та березні 2023 року на німецько-польському кордоні їх зафіксували 1389, 1040 та 1584 відповідно, то у квітні їхня кількість зросла вже до 2427. Тільки в понеділок, 15 травня, на пункті пропуску в польському Слубіце німецька поліція затримала майже 5 десятків мігрантів, усі – з російськими візами.

Минулого тижня канцлер Німеччини Олаф Шольц і прем'єр-міністри 16-ти федеральних земель домовилися про встановлення стаціонарного прикордонного контролю на всіх кордонах Німеччини. Як обіцяє влада країни, шлагбаумів на кордонах не буде, однак замість цього можуть з’явитися стаціонарні патрулі та звуження автострад для більш ретельної перевірки тих, хто в’їжджає до країни, як це з 2015 року відбувається на кордоні німецької Баварії з Австрією. Підозрілі автомобілі обшукуватимуть.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі