субота, 31 липня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ніяких дискусій по анексованому Криму

Війна , Новини , Політика

Ніяких дискусій по анексованому Криму

views7

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Андрій Загороднюк, який займає посаду Міністра оборони України, заявив, що вимоги Міністерства закордонних справ Росії визнати анексію Криму законною, щоб звільнити рух у Керченській протоці, – це відверта провокація.

Таку заяву він зробив 25 жовтня під час ділової зустрічі у Брюсселі в рамках дводенного візиту до резиденції НАТО. Під час своєї поїздки він спілкувався з міністрами оборони країн-членів Альянсу.

«Насправді, варто розділити ці два питання. Перше – як ми ставимося до таких заяв? Ми абсолютно ставимося до таких заяв як до провокації, яка спрямована та те, щоб посилити тиск на Україну, підштовхнути до якихось домовленостей. Тобто, абсолютно ніяких дискусій стосовно будь-яких «визнань» не буде – про це навіть не серйозно говорити», – сказав Загороднюк, відповідаючи на питання про російські вимоги.

Міністр погодився з тим, що наразі ситуація в Азовському морі є досить напруженою. За його словами, Україна та НАТО узгодили план дій щодо врегулювання ситуації, але деталі будуть узгоджуватись під час саміту Альянсу в Одесі.

Коментарi (0)