середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нідерланди не підтримуватимуть зняття санкцій з Росії

За кордоном , Новини

Нідерланди не підтримуватимуть зняття санкцій з Росії

views74

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Стеф Блок, який займає посаду міністру закордонних прав Нідерландів, наголосив, що його країна не підтримає голосування щодо скасування або часткового зняття санкцій проти Росії, доки вона не виконає Мінських домовленостей. Про це Блок заявив під час брифінгу зі своїм українським колегою Вадимом Пристайком на спільному брифінгу.

«Нідерланди не визнають анексії Криму і не дозволять, щоб санкції ЄС проти Російської Федерації були послаблені без належного виконання Мінських домовленостей», – заявив він.

Також він підкреслив, що ЄС ввів ці санкції через незаконне захоплення Росією Кримського півострова та через усі дії, які зараз відбуваються на території Донбасу.

«Можливість зняття або полегшення санкцій ЄС , як це розуміє Голландія, буде залежати від поведінки Росії, в першу чергу від того, чи буде вона виконувати пункти Мінських домовленостей», – підсумував Блок.

П’ять років тому ЄС ввів економічні санкції проти Росії після анексування Криму та дій щодо дестабілізації на сході України.

Починаючи з березня 2015 року, Європейська рада кожні півроку збирається на розгляд питання щодо продовження економічних санкцій проти Росії. Саме тоді Європейська рада пов’язала санкцій з тим, що Росія не виконує умови Мінських домовленостей.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі