субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Незаконно привласнена окупантами «Масандра» потрапила під санкції України

Економіка

Незаконно привласнена окупантами «Масандра» потрапила під санкції України

views75

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент України Володимир Зеленський підписав рішення Ради національної безпеки і оборони України про введення санкцій проти ряду фізичних та юридичних осіб, які мають відношення до Російської Федерації. У їх числі компанії, зареєстровані у анексованому Криму.

Повний список санкцій опублікований у відповідному указі Президента України.

Зокрема, санкції терміном на п’ять років введено проти незаконно привласненого окупантами виноробного підприємства АТ «Масандра» та кількох його філій ‒ «Лівадія», «Алушта», «Таврида», «Гурзуф», «Морське», «Судак», «Привітне», «Малоріченське».

Також санкції терміном на три роки застосовані до інших підприємств та організацій, що мають кримську або севастопольську реєстрацію. У списку значаться «Чорноморнафтогаз», «Кримгеологія», «Кримська перша страхова компанія» та ряд інших установ.

Як повідомляється, санкціями передбачені блокування активів, повне обмеження торгових операцій, повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень по території України, призупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань стосовно компаній, тощо.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі