субота, 21 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Невідомі хакери здійснили атаки на українські урядові сайти

Суспільство , Події

Невідомі хакери здійснили атаки на українські урядові сайти

views136

14.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

В ніч з 13 на 14 січня 2022 року відбулася глобальна хакерська атака на сайти уряду України.

Про це повідомляє пресслужба МВС України.

На головній сторінці цих сайтів було розміщено повідомлення провокаційного характеру трьома мовами: українською, російською та польською.

«Українець! Усі ваші особисті дані були завантажені в загальну мережу. Всі дані на комп'ютері знищуються, відновити їх неможливо. Вся інформація про вас стала публічною, бійтеся і чекайте гіршого. Це вам за ваше минуле, сьогодення та майбутнє. За Волинь, за ОУН УПА, за Галичину, за Полісся та за історичні землі».

У МВС зазначили, що контент сайтів не змінено і витоку персональних даних не відбулося.

«З метою недопущення поширення атаки на інші ресурси та локалізації технічної проблеми тимчасово призупинено роботу інших урядових сайтів», повідомили у МВС.

Департамент кіберполіції спільно з Держспецзв'язку та Службою безпеки України збирають цифрові докази і встановлюють причетних до вчинення кібератак.

Речник МЗС Польщі Лукаш Ясіна заявив, що Міністерство закордонних справ Польщі засудило кібератаку проти України.

«Ми стурбовані інформацією про кібератаку на сайти українського уряду, в тому числі на сайт МЗС. Ми рішуче засуджуємо будь-яку діяльність, яка має наслідком поширення дезінформації та порушення функціонування державних інституцій», йдеться в заяві.