субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Невелика, але перемога: делегати ПАРЄ підтримали Україну проти російської делегації

За кордоном , Новини , Політика

Невелика, але перемога: делегати ПАРЄ підтримали Україну проти російської делегації

views80

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Більше 30 делегатів Парламентської асамблеї Ради Європи підтримали українську ініціативу та піднялися з місць на знак протесту проти участі в засіданнях Російської Федерації.

Про це написав народний депутат від партії «Європейська солідарність», делегат від України в ПАРЄ Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі.

Він написав, що повноваження Росії можуть бути оскаржені, а питання законності перебування російської делегації в ПАРЄ буде вирішене протягом двох днів

«Повноваження Російської делегації в ПАРЄ оскаржені з базових причин! Більше 30 делегатів ПАРЄ встали на підтримку цієї ініціативи і тепер це питання протягом 2 днів буде вивчений в Асамблеї, і після цього прийнято остаточне рішення. Невелика поки, але перемога!», – написав Гончаренко.

Крім того, він додав, що не повноваження російської делегації в ПАРЄ можуть бути оскаржені також з процедурних причин через те, що в складі їх делегації є депутати, на яких накладено європейські санкції.

Також Гончаренко повідомив про відновлення та затвердження повноважень української делегації.

«Ми повернулися до повноцінної роботи в ПАРЄ. Тут буде важко, але не можна кидати цей найважливіший міжнародний майданчик на розтерзання Кремлю», – наголосив він.

А потім дописав, що наразі буде оскаржене обрання віце-президентом ПАРЄ від Росії Петра Толстого.

«Щоб стати віце-президентом Асамблеї йому доведеться пройти процедуру таємного голосування. Подивимося, скільки проголосує за цього вірного «путінця», – додав він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі