середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Неправда від початку і до кінця: новий глава ОП Єрмак про Зеленського і Патрушева в Омані

Новини

Неправда від початку і до кінця: новий глава ОП Єрмак про Зеленського і Патрушева в Омані

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Новий керівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що оприлюднена журналістами програми «Схеми» інформація про те, що президент Володимир Зеленський нібито повернувся з Оману на тому ж літаку, на якому до цієї країни прилетів секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев – неправда. І все інше також «неправда від початку і до кінця».

Про це Єрмак написав у Фейсбук.  

За його словами, оскільки не вказані імена джерел, то дані не об’єктивні. І підкреслив, що свобода слова є одним із пріоритетів, а влада прагне до діалогу і готова відповідати на конструктивну критику, підкріплену фактами.

«Де свідчення конкретних людей? Де об’єктивні дані? Чи почули глядачі хоч щось окрім фрази «за свідченням наших джерел»? Ми прагнемо діалогу, і готові коментувати факти. Основна проблема сюжету Схем в тому, що коментувати там нічого. Це все – неправда від початку і до кінця, і немає жодного об‘єктивного твердження, яке могло б стати реальним, грунтовним предметом для обговорення», – написав він.

При цьому додав, що Офіс президента готовий спілкуватися з журналістами і відповідати на питання, але «засновані на фактах, а не припущеннях».

І побажав всім ДУМАТИ.

Нагадаємо. 13 лютого програма «Схеми» повідомила, що секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев прибув в Оман в той же день, коли звідти летів президент України Володимир Зеленський. У сюжеті вказується, що Зеленський скористався для повернення в Україну тим же літаком, на якому Патрушев прибув в Оман з Москви.

До цього випадку було дуже багато питань до Офісу президента саме з приводу цієї поїздки глави країни в Оман, однак відповіді або не отримувались, або не відповідали дійсності і потім самою пресслужбою й спростовувались.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі