субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Неможливо уявити таку неповагу до своєї країни, а влада ще й фотографується з цими персонажами – «ЄС» звернеться до СБУ

Новини , Суспільство

Неможливо уявити таку неповагу до своєї країни, а влада ще й фотографується з цими персонажами – «ЄС» звернеться до СБУ

views108

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

«Європейська солідарність» звернеться до СБУ та президента України Володимира Зеленського через дозвіл на в’їзд до України співака Dr Alban та актора із РФ Добронравова.

Про це повідомила Ірина Геращенко на своїй сторінці у Фейсбук.

Вона вказує, що політична партія «Європейська Солідарність» вже підготувала низку запитів до СБУ та президента Зеленського, у яких йдеться про порушення українського законодавства. Мова про дозвіл на в’їзд в Україну артистам, які ще у 2014 році підтримали анексію Криму, по сей час публічно називають анексований Росією півострів «спірною територією» і всупереч українському законодавству виступали на окупованій росіянами українській землі.

«Зокрема, мова йде про актора «сватов» Федора Добронравова (нагадаю, серіал повернувся на наші блакитні екрани після зміни влади, а тепер і «кримнаші» до нас в гості пруться). Й щодо Dr Alban, який виклав в мережу фото з президентом і подякував йому, що той в обхід заборони допоміг в’їхати в Україну. Неможливо навіть уявити собі, щоб будь-яка країна з такою легкістю прощала неповагу до територіальної цілісності і суверенітету, закривала очі на підспівувачів окупантів. А влада ще й знаходить час на зустрічі і фото з подібними персонажами», — написала Геращенко.

Вона також підкреслила, що партія «Європейська солідарність» розраховує на правильну з точки зору закону України реакцію СБУ, як у випадку з журналістами «Звєзди», яких видворили до Росії.

«Після нашого запиту до СБУ щодо журналістів «Звєзди» на Майдані, їх таки видворили з України. Це правильно», – підсумувала депутатка.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі