вівторок, 05 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Неля Штепа визначилась з підтримкою кандидата у мери Слов’янська

Суспільство , Політика

Неля Штепа визначилась з підтримкою кандидата у мери Слов’янська

views56

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На Донеччині залишилося тільки одне місто – Слов’янськ, де не обраний міський голова. Другий тур виборів відбудеться у неділю 22 листопада. До нього пройшли: діючий міський голова Вадим Лях, який йшов на вибори від партії «Опозиційний блок», та депутат міської ради Павло Придворов від партії «Опозиційна платформа – За життя».

У першому турі з невеличким відривом переміг Павло Придворов, який набрав 30,86% голосів тих, хто прийшов голосувати. За Вадима Ляха проголосувало 29,99% мешканців міста, які прийшли на дільниці.

Третє місце в першому турі виборів посіла Неля Штепа, яка обвинувачується у посяганні на територіальну цілісність України та створення терористичної організації, і суд над якою триває вже шість років.

Сьогодні, 20 листопада, у декількох ЗМІ Слов’янська з’явилася політична реклама, де зазначається, що Неля Штепа підтримує Павла Придворова у другому турі.

Сама Штепа вже потрапила до міської ради від партії «За мир та розвиток».

Павло Придворов використовував під час виборчої кампанії заклики до поновлення економічних зв’язків з Росією та заявляв про створення на Донбасі «гетто для російськомовних громадян».

Використання таких меседжів, по оцінкам експертів, – типова маніпуляція.

Павло Придворов використовував аналогічні проросійські гасла і під час минулої виборчої компанії до ВР. Тоді він активно брав участь у мітингах ОПЗЖ разом зі Штепою.

Перед початком місцевих виборчих перегонів у Слов’янську партія ОПЗЖ не стала співробітничати зі Штепою та висунула свою кандидатуру на мера. Конфлікт дійшов до того, що прихильники Штепи навіть влаштували проти нардепів Нестора Шуфрича та Наталії Королевської акцію. Потім Шуфрич звинуватив Штепу у зраді та провокаціях.

Кілька днів тому з’явилася інформація, теж на правах політичної реклами, щодо того, що Штепі та Придворову треба об’єднуватися і що ексмера міста потрібно зробити секретарем міської ради.

Наразі у Слов’янській міській раді буде 14 депутатів від ОПЗЖ. Від партії «Миру та розвитку» до міської ради потрапляє 5 депутатів. Якщо ці дві політичні сили об’єднуються, то у сумі в них буде 19 голосів. Це рівно половина від чисельності депутатського корпусу (38). Цих голосів не вистачить для більшості. Якщо у другому турі виграє Придворов, то додасться ще один голос і це вже буде більшість.