субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нехай весь світ знає. І він знає – протести в Нових Санжарах потрапили на сторінки західних ЗМІ

Новини

Нехай весь світ знає. І він знає – протести в Нових Санжарах потрапили на сторінки західних ЗМІ

views101

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні в Україну з Уханю евакуювали українців та іноземців у зв’язку з поширенням коронавируса, що викликає тяжкий перебіг пневмонії. Людей привезли автобусами до санаторію в смт Нові Санжари на Полтавщині. Але перед цим їм довелося подолати багато труднощів. І це не про переліт. Це про зустріч українців та іноземців в Україні…

Влада та лікарі запевнили, що у евакуйованих людей немає жодних симптомів захворювання і вони будуть знаходитися у закритому приміщенні з обмеженими контактами. Ця інформація не обрадувала та не заспокоїла місцевих жителів.

Вони влаштували таку акцію протесту, що привернули увагу всіх, кого можна було. Під час протестів не обійшлася без сутичок з поліцією, підпалених шин та побиття камінням скла, де знаходились люди.

Новини з селища на Полтавщині «прославили» його на весь світ, тому що новина про повернення та «зустріч» широко розійшлися не тільки в українських ЗМІ, а й в закордонних. Згідно з даними «ДС», про протести написали: американські The Washington Post, «Голос Америки», NBC News, Reuters, CNN, Fox News, CBS News; британські The Telegraph і The Express, французькі AFP і France24, аргентинська Buenos Aires Times, катарська Al Jazeera і багато інших.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі