середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нехай отримують дві, бо право мають – Третьякова зі «Слуги народу» знов завелась про пенсії для ОРДЛО та Крим

Економіка , Новини , Право

Нехай отримують дві, бо право мають – Третьякова зі «Слуги народу» знов завелась про пенсії для ОРДЛО та Крим

views98

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Пенсіонери, які проживають в ОРДЛО, мають право отримувати як українську пенсію, так і виплати з боку окупаційної влади.

Таку заяву зробила глава парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова з фракції «Слуга народу». Це саме та депутатка, яка раніше заявила про те, що платити пенсії на окуповану територію – це вигідно для бюджету, бо не потрібно платити додаткові гроші тут.

Цього разу вона сказала, що вони просто вирішили не визнавати окупанта, його пенсії та все те, що там відбувається. І що ніхто нічого з’ясовувати не буде, а платити – наш обов’язок. І Україна забезпечить всіх українською пенсією.

«Ми не визнаємо окупанта і його дії, ми не визнаємо ті «пенсії» та «документи», ми не визнаємо те, що там відбувається. На технічному рівні ми не будемо з’ясовувати, що людині там платять, а будемо забезпечувати його пенсією, тому що це наш громадянин і у нас з ним, як у держави, є зв’язок», – сказала вона.

Вона наголошує, що отримання виплат від Пенсійного фонду Росії в Криму і «пенсійних фондів» угруповань «ЛНР/ДНР» – не є підставою для невиплати пенсій Україною.

«Це пенсіонери 60-70-80 років, вони не можуть відкрити тут бізнес, вони не можуть платити за оренду житла, не можуть отримати тут підтримку – вони залишилися там. І нехай вони навіть отримують по дві пенсії – хіба це має розірвати зв’язок з нашою державою і зі мною як з політиком? Ні!» – заявила Третьякова.

Більш того, вона вважає виплати українським пенсіонерам на окупованих територіях одним з видів санкцій проти Росії в умовах війни.

Нагадаємо. 30 листопада 2019 року саме Третьякова зі «Слуги народу» заявила, що переселення всіх пенсіонерів як ВПО на підконтрольну територію України стало б великим навантаженням для державного бюджету. І сказала, що якщо цих людей запросили до вільної території України, то довелось би все одно виплачувати пенсію, але разом з тим ще й утримувати людей як ВПО. Тобто, дешевше платити тим, хто зараз мешкає на окупованій території, не створює черги у поїздках та не стає на облік як тимчасово переміщена особа.

Сьогодні ж віце-прем’єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що платити пенсії на непідконтрольних українському уряду частинах Донецької та Луганської областей можливо тільки після їхньої деокупації.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі