середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Не встиг поїхати «на волю», як хоче повернутися – Вишинський збирається до України

Новини , Політика

Не встиг поїхати «на волю», як хоче повернутися – Вишинський збирається до України

views110

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Вчора, 7 вересня 2019 року, головний редактор видання «РІА Новини Україні» Кирило Вишинський прилетів до Москви разом з іншими російськими полоненими, і вже встиг повідомити, що має наміри повернутися до України.

Таку заяву журналіст зробив під час ефіру на каналі «Росія 24».

«Я повернусь і буду брати участь в судових засіданнях. Хочу довести свою невинність», – заявив Вишинський.

Журналіст зазначив, що наступне судове засідання, на якому будуть розглядати його справу, відбудеться 16 вересня. Але дату свого повернення до Києва Вишинський буде обирати лише після консультації зі своїми адвокатами та секретаріатом суду. Також Вишинський наголосив, що журналістську діяльність кидати не збирається.

Якщо подивитись відео, де його зустрічали в російському аеропорту дуже відомі нам журналісти (Скабєєва у першому рядочку), та послухати те, що він говорить про «повернення» та радість від того, що він, нарешті на волі, то можна зробити певні виводи. Особливо цікава його фраза про те, що «журналісти не повинні сидіти у тюрмі, будь-які журналісти». Тобто, зі сльозами на очах він хоче довести, що журналісти мають право писати будь-що, закликати до будь-чого, але не нести за це відповідальності.

Нагадаємо. Вишинський вийшов на свободу у кінці серпня, коли суд відпустив його під особисте зобов’язання. Вишинський перебував у СІЗО з травня минулого року, отримавши звинувачення у державній зраді. За даними слідства, у 2014 році Вишинський проводив активну агітацію щодо приєднання Криму до Росії, а потім приймав участь у підтримці ДНР. За однією з версій слідства, Вишинський отримував гроші від російської влади, а у 2015 році йому було надано російський паспорт. Сам журналіст всі звинувачення на свій рахунок заперечує.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі