п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Не в собаках справа і не в Євгені – «Слуги народу» не будуть карати Брагара

Новини

Не в собаках справа і не в Євгені – «Слуги народу» не будуть карати Брагара

views107

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

«Слуги народу» на знайшли підстав для покарання народного депутата Євгена Брагара.

Про це заявив лідер партії Олександр Корнієнко.

При цьому розглядалася лише «справа собачки», а інші його висловлювання та дії («захист російськомовних» та російських серіалів, небажання фінансувати патріотичне українське кіно зі сторони держави) взагалі не обговорювались.

Щодо «собачого скандалу», то лідер партії «Слуга народу» зазначив, що справа не в Євгені, тож слід виправляти саму причину скандалу.

«Я думаю, що той моральний осуд, в який потрапив Євген, і той набір мемів, героєм яких він став… цього більш ніж достатньо з моральної точки зору, щоб людина зрозуміла і зробила висновки на майбутнє», – заявив політик.

До речі, про «собачій скандал» та «Слугу народу» вже знають не лише в Україні.

Нагадаємо. Нардеп «Слуги народу» Євген Брагар у телеефірі порадив пенсіонерці, яка дзвонила у студію, продати собаку, якщо він елітної породи, і таким чином сплати рахунок за опалення.

На такий випад відреагувало українське суспільство великою кількістю мемів. Після чого Брагару довелося виправдовуватися, а нардепам з його партії пояснювати, що вони «не розділяють його точку зору».

Днем раніше саме цей депутат у своєму Фейсбуці похизувався, що подав заяву в поліцію на двох волонтерок, які виступили проти російського серіалу в автобусі коли повертались з похорону загиблого під Широкино військового Миколи Сорочука.

Сьогодні з’явилось також відеоінтерв’ю «Слуги народу» Брагара, де він заявляє, що держава не повинна виділяти кошти на фінансування патріотичних фільмів, тому що це може не окупитися.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі