п’ятниця, 09 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Не потрібно винаходити велосипед. Його не існує», – Порошенко

Новини , Політика

«Не потрібно винаходити велосипед. Його не існує», – Порошенко

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Лідер політичної партії «Європейська Солідарність» та колишній президент України Петро Порошенко заявив, що новому керівництву країни не варто «винаходити велосипед». Таку думку Порошенко висловив, коментуючи наміри Зеленського та його прибічників скласти угоду з найвпливовішими країнами світу, яка б гарантувала Україні суверенітет.

«Зараз говорять, що нам потрібна потужна всеохоплюча безпекова угода, яка би надійно захищала інтереси України. Було дві надійних безпекових угоди: Вашингтонський договір і Варшавський договір», – сказав Порошенко.

Він вважає, що самим надійним договором є договір про НАТО, який був укладений у Вашингтоні в 1949 році.

«Підпишіть, приєднайтеся і не потрібно винаходити велосипед. Його не існує. Для цього треба в грудні місяці поїхати на саміт, включити в порядок денний питання щодо Плану дій щодо членства України в НАТО», – зауважив він.

Також він додав, що у «Слуги народу» є інші мотиви, тоді як «Європейська Солідарність» має на меті «захищати рух України до НАТО не лише балаканиною, а конкретними справами. Не пропозиціями вислати інструкторів НАТО з країни, не розмовами про те, що розгортання місії НАТО в Україні не на часі — щоб не дратувати Путіна. А позицією поступового руху вперед».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі