четвер, 22 квітня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Не НАТО, але за натовськими стандартами: на сході з’являться нові військові бази та польові табори

Новини , Україна

Не НАТО, але за натовськими стандартами: на сході з’являться нові військові бази та польові табори

views5

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Найближчим часом Міноборони планує побудувати дві нові військові бази на південному сході України, які мають бути облаштовані за стандартами НАТО.

Про таку заяву міністра оборони України Андрія Загороднюка інформує Урядовий портал.

Бази будуть побудовані у Маріуполі та Сєвєродонецьку.

«Плануємо найближчим часом побудувати два якісно нові інфраструктурні об’єкти – військові бази у Маріуполі та Сєверодонецьку, які будуть облаштовані за стандартами НАТО», – повідомив Загороднюк.

Міністр розповів і про перспективи зведення мобільних містечок для військовослужбовців ЗС України. За його словами, це буде новий проєкт, який найближчим часом оприлюднять. Це буде щось на зразок польового табору з вагончиків, який буде також відповідати всім стандартам НАТО і міститиме все необхідне для військових.

«Ще одним цікавим і новітнім проєктом, який ми невдовзі презентуємо широкому загалу, є польовий табір з вагончиків. Цей об’єкт призначений як для служби, так і для проживання наших воїнів. Там є місця для відпочинку, прийому їжі, у ньому передбачено душові кабіни, санвузли, тобто усе необхідне для комфортного проживання військовослужбовців», – розповів глава Міноборони.

Він також додав, що такі об’єкти мають стати привабливими для українського військового відомства, адже містять цілу низку переваг, як то: швидкість будівництва, мобільність тощо.

«У разі необхідності ми зможемо швидко доставити і зібрати їх там, де нам потрібно. Наприклад, в таких модульних містечках на другій лінії зможуть комфортно проживати і виконувати завдання наші танкісти», – додав Загороднюк.

Коментарi (0)