вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Не лише церковнослужитель, а й правозахисник. Епіфанію вручили «Премію Афінагора з прав людини»

Новини , Суспільство

Не лише церковнослужитель, а й правозахисник. Епіфанію вручили «Премію Афінагора з прав людини»

views126

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

19 жовтня у Нью-Йорку відбулося нагородження «Премією Афінагора з прав людини» Блаженнійшого Митрополита Києвського і всієї України Епіфанія.

Цю інформацію було опубліковано на офіційній сторінці митрополита у Facebook.

Разом з теплими словами вдячності Епіфаній додав, що дуже прагне, щоб всі церкви прийняли одностайне рішення канонізації за рішенням Вселенського Патріархату та признали рівноправною ПЦУ.

«З почуттям щирої вдячності прийняв сьогодні в Нью-Йорку Athenagoras Human Rights Award. Прийняв її не як нагороду для мене особисто, а як відзнаку успіху праці тисяч і навіть мільйонів українських православних вірних на Батьківщині та в діаспорі. Бо Помісна Українська Православна Церква, 15-та у Диптиху Церков-Сестер, наймолодша за часом всеправославного проголошення, але давня і славна за своєю історією, є плодом праці, подвигу, молитов і боротьби багатьох поколінь нашого побожного народу, сотень ієрархів, багатьох тисяч священиків та мільйонів вірних», — написав Епіфаній.

Також під час поїздки до США Епіфаній наголосив на прагненні організувати та провести зустрічі з духовенством та громадою у Вашингтоні та Нью-Йорку. Зустріч і спілкування з українською діаспорою у Нью-Йорку вже відбулася.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі