субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
НБУ спростив процедуру ідентифікації: що варто знати одержувачам пенсій та соцдопомоги?

Економіка

НБУ спростив процедуру ідентифікації: що варто знати одержувачам пенсій та соцдопомоги?

views88

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Національний банк України спростив для операторів поштового зв’язку процедуру ідентифікації та верифікації одержувачів пенсій, грошової допомоги, субсидій та інших виплат населенню.

Про це повідомляє пресцентр НБУ.

Зазначається, прийняте рішення дозволить операторам поштового зв’язку безперебійно забезпечувати виплати пенсій та грошової допомоги за відсутності автоматизації у їхніх відділеннях.

При цьому вказується, що українські пенсіонери та інші одержувачі грошової допомоги не відчують жодних незручностей під час ідентифікації та верифікації.

«Відтепер працівник поштового оператора під час виплати на суму від 5 тис. до 30 тис. грн для ідентифікації та верифікації має лише звірити ідентифікаційні дані клієнта із зазначеними даними у виплатних документах або бланках поштових переказів. Після звіряння і клієнт, і представник поштового оператора проставляють власноручні підписи у виплатних документах. Виплатні документи мають бути оформлені належним чином, та зберігатися протягом строків, визначених законом про фінансовий моніторинг», – йдеться в повідомленні.

Також вказується, що зміни вже внесені до Положення про здійснення установами фінансового моніторингу, затвердженого постановою Правління Національного банку від 12 листопада № 145.

Постанова набирала чинності з 14 листопада 2020 року.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі