понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названо суму, яку витрачає Росія для утримання свої військ біля кордону з Україною та на окупованих територіях

Андрій Кущенко


Події , Політика

Названо суму, яку витрачає Росія для утримання свої військ біля кордону з Україною та на окупованих територіях

views449

05.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російська Федерація витрачає приблизно десять мільйонів доларів на добу для утримання своїх військ біля кордону з Україною та на окупованих територіях.

Про це в ефірі телеканалу «Дом» повідомив колишній заступник начальника штабу ВМС України Андрій Риженко

Військовий зазначив, що вищезгадану видаткову суму він назвав спираючись на озвучену міністром оборони України кількість військовослужбовців Росії.

Наприклад, утримувати угрупування коаліційних сил на території Афганістану у 2011 – 2012 роках, коштувало близько третини мільярда на добу.

«Тобто утримання військ біля українських кордонів для Росії не таке дороге», – зауважив Риженко.

Ексзаступник начальника українських ВМС наголошує, що на одного російського військового припадає в шість разів більше, ніж українського, а саме 100 тисяч доларів.

«Цей фактор дозволяє [РФ] використовувати ці маневри вздовж кордону з метою впливу, зокрема на населення. І в такій позиції постійного впливу ми перебуваємо з 2014 року. Але сім років тому військ було набагато менше. А протягом цього часу сформовані цілі армії неподалік наших кордонів», відзначив військовий.

Андрій Риженко назвав види озброєнь, які Росія перекидає ближче до України. Мова йде про танки, авіацію та ракетні системи. Крім того, формуються контруправління.