субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названо строки виплати заборгованості пенсіонерам з окупованих територій

Андрій Вишнівський


Економіка , Новини

Названо строки виплати заборгованості пенсіонерам з окупованих територій

views145

09.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заборгованості, загальна сума яких становить 11 млрд гривень, будуть виплачувати переселенцям у 2022 році.

Про це йдеться у повідомленні телеканалу «Дом». 

«Ситуація непроста, тому що люди, які не могли виїхати з тієї території, пенсіонери, не могли вибратися на підконтрольну територію і подати необхідні документи, щоб їм відновили виплати», – зазначила керівник Краматорського центру вторинної допомоги Вікторія Харенко.

Згідно з інформацією, яку надає Міністерство реінтеграції, на підконтрольній території України внутрішньо переміщених осіб проживає близько половини з півтора мільйона.

«Ми схвалюємо розроблений Пенсійним фондом проєкт для виплати заборгованості особам пенсійного віку з тимчасово непідконтрольних територій. Важливо зазначити, що механізм передбачає виплату пенсій спадкоємцям померлих пенсіонерів», – зауважив представник уповноваженого українського парламенту з дотримання рівних прав і свобод Віктор Іванкевич.

Постанова має відношення до тих громадян, які відмовилися від статусу внутрішньо переміщених осіб, так всіх, хто його зберіг. Підтвердити особу та підпис особи в банках запропоновано дистанційно.

Також у Верховній Раді знаходиться законопроєкт, що має дозволити виплачувати в аналогічному порядку як для інших пенсіонерів, соціальну допомогу та пенсії переселенцям.

Варто нагадати, що причиною припинення виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам стали закриті пункти в’їзду/виїзду з окупованих територій.

Коментарi (0)