понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названо «Рубікон» Авакова, через який його можна буде звільнити

Новини

Названо «Рубікон» Авакова, через який його можна буде звільнити

views94

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Випробувальний термін глави Міністерства внутрішніх справ ще не закінчено. Тож звільнити його можна лише після того, як буде ясно чи пройшов він свій рубікон.

Про це розповів голова комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський в інтерв’ю РБК-Україна.   

І цим рубіконом на сьогодні є розслідування справ про вбивства журналіста Павла Шеремета та Аміни Окуєвої. 

«Випробувальний термін Авакова не закінчений. До його діяльності на сьогодні дуже пильна увага. І я вважаю, що якщо конкретно справа Шеремета розвалиться на очах – це можливо буде одним із приводів для того, щоб Арсен Борисович пішов з посади. Принаймні, масштаб цієї справи, суспільний резонанс і особистості самих підозрюваних іншого варіанту не залишають. Ця справа однозначно стане рубіконом», – сказав Монастирський.

Він підкреслив, що у самій цій справі все дуже неоднозначно.

«Одна справа показати слайди. Але куди зараз пішла лінія, показана в презентації, де вона через тиждень, через два, через місяць?», – додав глава комітету ВР України з питань правоохоронної діяльності.

Нагадаємо. Представники МВС на чолі з Арсеном Аваковим назвали імена підозрюваних у вбивстві Шеремета. На їхню думку, це група учасників бойових дій на Донбасі: Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко, Яна Дугарь, а також Інна і Віталій Грищенко. Поліція посилається на різні експертизи і відео з камер спостереження, але справа, через не співпадіння доказів, свідчення людей та експертів, розсипається на очах. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі