понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названо причину зупинки випробувань САУ «Богдана» (відео)

Суспільство , Технології

Названо причину зупинки випробувань САУ «Богдана» (відео)

views61

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

«Богдана» встигла здійснити лише сім пострілів, з яких два – гідропостріли, два – холості постріли та три постріли інертними снарядами.

Ексклюзивні кадри нової української гаубиці «Богдана» калібру НАТО опублікувало видання «Донбас Реалії».

Випробування цієї самохідної артустановки заблоковані вже майже рік, і тільки зараз про «Богдану» знову згадали після того, як представники Міноборони заявили про плани купити чеські САУ «Дана».

Виробник (КЗВВ) звинувачує Міністерство оборони, яке на нього переклало закупівлю снарядів для випробувань. У свою чергу, Міноборони звинувачує в затримках з «Богданою» головного виконавця дослідно-конструкторської роботи, який не виконав зобов’язань на етапі попередніх випробувань. Існує навіть кілька рішень судів: наприклад, рішенням Господарського суду м. Києва по справі № 910/10322/19, терміни державних випробувань перенесені на друге півріччя 2021 року.

На Краматорському заводі говорять, що в Міноборони пообіцяли підписати додаткову угоду, яка розблокує подальші випробування гаубиці у грудні, і додають, що готові відразу після продовження дії контракту приступити до продовження попередніх випробувань.