четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названо причину, яка призвела до активізації російських військ на українських кордонах

Андрій Вишнівський


Новини , Політика

Названо причину, яка призвела до активізації російських військ на українських кордонах

views89

27.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Наступ президента Володимира Зеленського на політика Віктора Медведчука міг стати активізацією військ Російської Федерації на державному кордоні України.

 

Про це повідомляє Atlantic Council. 

 

«Ця політика Зеленського включала в себе конкретні напади на особистого друга Путіна Віктора Медведчука. Протягом попередніх семи років українська влада дозволяли Медведчуку прилітати до Москви для приватних аудієнцій з Путіним. Більшість спостерігачів вважали, що ця дивна домовленість відображає негласні домовленості між Києвом і Кремлем відносно незамінної ролі Медведчука в делікатних мирних переговорах», – йдеться у повідомленні.

 

У виданні зазначають, що після прийнятого рішення про закриття трьох телеканалів та накладання санкцій у лютому поточного року, розпочалися зміни.

 

Вище згадані дії через тісний зв'язок Москви та Медведчука сприйняли як акт непокори, зокрема і проти самого очільника Кремля.

 

«Сміливість кроку Зеленського викликала гнів у Москві і викликала реакцію, яка все ще триває. Через кілька днів після рішення закрити телеканали російські сили на сході України почали активізувати свої атаки уздовж 400-кілометрової лінії фронту», – наголошують автори.

Коментарi (0)