вівторок, 18 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названо нову дату ймовірного нападу Путіна на Україну

Наталя


Війна , Події , Політика

Названо нову дату ймовірного нападу Путіна на Україну

views665

12.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Президент РФ Володимир Путін відклав ймовірне повномасштабне вторгнення до України ближче до весни через занадто м'яку погоду.

Про це заявили офіційні представники адміністрації президента США у коментарі виданню The New York Times.

За прогнозами США, до кордону з Україною країна-агресор мала б стягнути 175 тисяч своїх військових. Однак скупчення військ відбувається не так швидко, як передбачалося, і наразі їх там близько 100 тисяч. Попри це Росія продовжує перекидати ударну авіацію, бойові та транспортні вертольоти, а також штурмові винищувачі.

Зазначається, що Путін відкладає вторгнення в Україну через надто м'яку зиму, оскільки весняна відлига може створити непрохідні умови для важкої військової техніки РФ.

«Відносно м'яка зима сповільнила замерзання землі, й крайній термін Путіна для введення військ зрушив ближче до весни. Сильні зимові морози, які зазвичай приходять в Україну в січні, в багатьох районах країни не спостерігалися. За словами високопосадовців адміністрації, поки земля залишається в'язкою, Путін, можливо, буде змушений відкласти наземний наступ, як мінімум, до лютого», — пише американське видання.

За інформацією, адміністрація президента Байдена залучила метеорологів для більш ретельного вивчення погоди в Україні найближчими тижнями.

Також американські спецслужби повідомили представникам адміністрації президента США про плани Росії щодо підготовки військової операції проти України, проте, чи ухвалив Путін остаточне рішення про повномасштабне вторгнення — допоки невідомо.