понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названо кроки, які мають зробити українці в разі нового удару Росії

Політика

Названо кроки, які мають зробити українці в разі нового удару Росії

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Для того щоб вистояти під час російського удару українцям варто згуртуватися, визначити союзників та ізолювати «п’яту колону».

Про це колишній голова апарату уряду Азербайджану, а нині експерт міжнародник Раміс Юнус заявив в ефірі Еспресо.TV.

«Ви повинні бути готовими та консолідованими. Тоді вони (вороги – ред.) побачать, що українське суспільство є монолітним в питаннях безпеки, дуже сильним і воно готується до цієї війни, і що Україна 2014 року – це не Україна 2021 року. У 2021 році мало їм не буде», – наголосив він.

Якщо ж офіційний Київ розраховує на німецьку та французьку військову допомогу, то експерт вважає цього робити не варто.

«Європа в цьому протистоянні, крім риторики, вам нічим не допоможе. Вам можуть допомогти тільки англосакси на чолі зі Сполученими Штатами. Плюс ваші найближчі сусіди – Балтія, Польща. Вони однозначно вам допомагатимуть, тому що вони мають цю ж проблему і вони теж зі страхом дивляться в бік Кремля. Плюс вам будуть допомагати ті, хто допомагав Азербайджану. В першу чергу, та ж Туреччина», – зауважив Юнус.

Крім того, питання ізоляції проросійської «п’ятої колони» на випадок бойових дій, вже сьогодні має розглядатися керівництвом України. До прикладу в Азербайджані цим займався начальник Генерального штабу.

Міжнародник виділив елемент, коли саме Україна повинна допомогти зрозуміти росіянам, що розплата за всю Кремлівську агресію відбуватиметься життями і саме ними.

«Я не думаю, що багато росіян хотіли б, щоб знову тисячами йшли труни. А вони будуть йти саме тисячами, якщо Путін готуватиме чергову авантюру», – підсумував експерт.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі