четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названо кількість вилученого озброєння від початку року на Донеччині (фото)

Події

Названо кількість вилученого озброєння від початку року на Донеччині (фото)

views84

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Правоохоронці регіону виявляють велику кількість набоїв, вогнепальну зброю, гранати та інші небезпечні предмети не тільки у громадян, але в покинутих приміщеннях й схронах.

Про це повідомляє пресслужба поліції Донеччини.

Тільки від початку 2021 року в Донецькій області відбулося вилучення одинадцяти пістолетів, по шість одиниць карабінів і атипової зброї, дев’яти гранатометів та трьох кулеметів.

Крім того, ще понад 60 кг вибухівки, 450 гранат, 880 боєприпасів іншої модифікації також виявлено та вилучено співробітниками поліції.

«У результаті злагодженої роботи кількох підрозділів поліція убезпечує мешканців Донеччини від трагічних випадків та злочинів, що скоюються з використанням зброї», – йдеться у повідомленні.

Дані про різноманітні незаконні арсенали та громадян, які їх зберігають отримуються дільничними та оперативниками. Зупинка руху протизаконного озброєння проходить на блокпостах. Знешкодження предметів проводить вибухотехнічна служба.

Часто громадяни зберігають зброю чи боєприпаси за місцем проживання. Буквально нещодавно працівники поліції вилучили гранату в мешканця Мангуша. Таким чином збережено життя людей.

Ще до прикладу випадок в Покровську, де сварка у сім’ї завершилася погрозою дружині гранатою. Жінці нічого іншого не залишалося, як звернутися за допомогою до правоохоронних органів.

Всього відкрито 58 проваджень за незаконне поводження зі зброєю. Як відомо, покарання за такі дії передбачає ув’язнення від 3 до 7 років. Але якщо людина йде на добровільну здачі зброї, що є нелегальною, відповідно до закону вона звільняється від відповідальності.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі