вівторок, 05 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названо кількість російських снайперів, які постійно перебувають на Донбасі

Російська агресія

Названо кількість російських снайперів, які постійно перебувають на Донбасі

views41

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За інформацією розвідки близько п’ятдесяти снайперів Російської Федерації завжди знаходиться на сході України.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Наголошується, що підрозділи снайперів на Донбасі завжди здійснюють активні дії. Також ними проводяться випробування російських озброєнь, які належать силовим структурам.

Вперше снайпери з’явилися в армійських корпусах угруповань так званих «ЛДНР» ще у 2016 році. Всі їхні тренування здійснюються інструкторами з РФ.

«За нашими даними, зараз штатна чисельність таких підрозділів становить близько 450 військовослужбовців-снайперів. Крім того, на територію України зараз дуже активно заходять снайперські групи збройних сил Росії, ФСБ, інших силових структур. Це близько 50 осіб, які постійно перебувають на нашій території для того, щоб відпрацьовувати найбільш важливі завдання і, крім того, підвищувати свій бойовий досвід по застосуванню снайперського озброєння в сучасних конфліктах», – повідомив представник ГУР Вадим Скібіцький.

Варто нагадати, що за інформацію від українського оборонного відомства, тільки у 2020 році на Донбасі від куль ворожих снайперів загинуло понад 10 військових ЗСУ та вісьмох було поранено.