вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названо кількість поранених та загиблих цивільних осіб за 2020 рік на Донбасі

Російська агресія

Названо кількість поранених та загиблих цивільних осіб за 2020 рік на Донбасі

views104

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На сході України впродовж минулого року понад шістдесят цивільних осіб отримали поранення та близько десяти загинуло.

Про це повідомляє пресслужба Моніторингової місії ООН.

«Протягом 2020 року наша місія зафіксувала 70 випадків смертей або поранень цивільних осіб в результаті артилерійських обстрілів, вогню зі стрілецької зброї і легких озброєнь, а також ударів з безпілотних літальних апаратів: вісім загиблих (п’ять жінок і троє чоловіків) і 62 поранених (30 чоловіків, 23 жінки, шість дівчаток і троє хлопчиків)», – йдеться у повідомленні.

У відомстві наголошують на семи загиблих та 54 поранених, які перебували на окупованій території. А ось на контрольованій Україною восьмеро отримали поранення й один загинув.

Крім того, керівник міжнародної місії Матильда Богнер, нещодавно відвідала схід України. Точніше сказати шахти в населеному пункті Горлівка та село Сигнальне.

«Відстань, що розділяє будинки цивільних осіб і військові позиції по обидва боки від лінії зіткнення, часто становить всього сотні метрів. Ризики для тих, хто не може або не хоче переселитися в більш безпечне місце, колосальні. Безпека цих людей може бути гарантована тільки при неухильному дотриманні режиму припинення вогню і віддаленню військових позицій від населених пунктів», – підкреслила вона.

За інформацією від представників організації, місцеве населення відмічає значне загострення ситуації з початком 2021 року в регіоні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі