неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названо кількість БМП, отриману ЗСУ від Житомирського бронетанкового заводу

Суспільство , Технології

Названо кількість БМП, отриману ЗСУ від Житомирського бронетанкового заводу

views98

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Підприємство, що входить до оборонного концерну, успішно справилось із замовленням на поточний рік та передало понад 100 одиниць техніки для українських військових. 

Про це повідомляє пресслужба «Укроборонпрому».

«Згідно з умовами договору, машини пройшли повний цикл капітального та регламентного ремонту. Відновлено боєздатність усіх систем та агрегатів, замінено несправні прилади, перевірено роботу озброєння тощо», – йдеться у повідомленні.

Важливо, що всі нові машини осучаснені навігацією та оптичною систему виключно українського виробництва. Крім того, на них встановлені фари з інфрачервоним випромінюванням та діодними лампами.

Також в концерні роблять наголос на тому, що всю українську бронетехніку почали оснащувати також вітчизняними гусеницями. Їх виготовляє Харківський завод імені В.О.Малишева. А ще декілька років тому такі деталі треба було замовляти з-за кордону, а вони прибували з чималими проблемами.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі