четвер, 28 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названо кількість прифронтових населених пунктів Донбасу, мешканці яких страждають від мін та обстрілів

Андрій Вишнівський


Суспільство

Названо кількість прифронтових населених пунктів Донбасу, мешканці яких страждають від мін та обстрілів

views266

12.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Мешканці 120 населених пунктів страждають від обстрілів і мін поблизу лінії розмежування на сході України.

Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної державної адміністрації.

Чиновникам Луганщини та керівникам місцевих органів влади результати моніторингу було представлено Управлінням Верховного комісара ООН.

Аналіз проведено у 156 населених пунктах Донбасу. 95 з них в Донецькій області та 61 – Луганській. 360 700 осіб проживає у містах й селах, де проводили моніторинг.

Проблемну ситуацію з безпекою відчувають 120 населених пунктів. 87 страждають від порушень режиму припинення вогню, пошкоджень приміщень, обстрілів, мін.

Доступ до адміністративних послуг став важливим елементом оцінювання ситуації. У 35% населених пунктах після впровадження децентралізації ситуація загострилася. До хоча б однієї державної чи соціальної послуги проблеми з доступом мають мешканці 153 населених пунктів.

«За даними ключових інформантів та консультацій з громадою було встановлено, що 152 (97%) населених пункти мають прогалини у доступі до засобів до існування та комерційних послуг. Мешканці 50 населених пунктів відзначили, що потенційно можна знайти роботу в сусідніх районах – проте громадський транспорт недоступний у 60% цих населених пунктів. Також графік його роботи іноді є проблемою», – йдеться у повідомленні

Коментарi (0)