середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названо ім'я генерала РФ, який керував розграбуванням під час окупації ЧАЕС (ФОТО)

Наталя


Російська агресія , Події , Право

Названо ім'я генерала РФ, який керував розграбуванням під час окупації ЧАЕС (ФОТО)

views897

25.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Офіс Генпрокурора оприлюднив фото та назвав ім'я російського генерала, який керував армією РФ під час захоплення та розграбування Чорнобильської АЕС. Це - генерал-майор поліції РФ Олег Якушев.

Про це повідомляє Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова.

За її словами, Олег Якушев під час окупації Чорнобильської АЕС виконував обов’язки старшого оперативної групи Федеральної служби військ Національної гвардії РФ.

Цей генерал-майор керував операцією з незаконного утримання АЕС під контролем військ країни-агресора. За його наказом з підприємства викрадено понад 2000 одиниць майна. Від станків, обладнання, інструментів та офісної техніки до меблів та одягу. Загарбники викрали із станції майна на більш ніж 26 млн грн.

Також вони повністю вивели із ладу Центральну аналітичну лабораторію, яка досліджувала радіоактивні відходи на різних етапах поводження. Через це персонал не міг здійснювати контроль за ними.

"Прокурори Вишгородської окружної прокуратури Київської області спільно з Нацполом та СБУ зібрали достатньо доказів, щоб повідомити йому про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України, веденні агресивної війни та порушенні законів і звичаїв війни", - повідомила Венедіктова.

​​​​​​​

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі