четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названі переможці виборів за результатами екзит-полів

Суспільство , Політика

Названі переможці виборів за результатами екзит-полів

views103

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 22 листопада, обирали міського голову жителі 5 міст і 7 обласних центрів України.

Названі попередні результати переможців, згідно проведених екзит-полів.

Львів. Чинного мера Львова Андрія Садового у другому турі виборів переобрали на третій термін – про це свідчать дані екзит-пола, проведеного на замовлення «Студії Савіка Шустера».

Згідно з результатами опитування, Садового підтримали 62,8% виборців, а за кандидата від «Європейської Солідарності» Олега Синютку свої голоси віддали 37,2% львів’ян, які прийшли на виборчі дільниці.

Слов’янськ. Чинний мер Вадим Лях переміг на виборах мера Слов’янська. За даними екзит-пол, він набрав 58,8% голосів. У Павла Придворова – 41,2%. Водночас за даними екзит-пол, проведеного аналітичним бюро Система, розрив між Ляхом і Придворовим ще більше: 61,7% проти 38,3%.

Черкаси. Наразі відомо, що розрив між учасниками другого туру: чинним мером Анатолієм Бондаренком («За майбутнє») і кандидатом від «Голосу» Віктором Євпаком, якого підтримали «Європейська Солідарність», «Слуга народу» і «Самопоміч», згідно з даними екзит-полу Шустера, становить 8,5%

Днепр. Мешканці міста переобрали на другий термін чинного міського голову Бориса Філатова, За даними екзит-полу «Студії Савіка Шустера», Філатова підтримали 78,75%, а його конкурента Загіда Краснова – 18,25% виборців.

Миколаїв. У другому турі виборів в Миколаєві перемагає чинний мер міста Олександр Сенкевич. Кандидат від ОПЗЖ Владислав Чайка займає друге місце. За даними екзит-полу, яке надало видання НикВести, за Сенкевича проголосувало 61,6% виборців, за Чайку – 38,4%.

Рівне. У другому турі виборів мера Рівного перемагає Віктор Шакирзян від політсили «Рівне разом». За даними ексзитполу SOCIS, він отримав 50,94% голосів виборців. Конкурент Шакирзяна, який представляв партію «Європейська солідарність», Олександр Третяк поступається з результатом 46,03%.

Полтава. У другому турі виборів в Полтаві перемагає кандидат від «Слуги народу» Сергій Іващенко. Кандидат від «За майбутнє» Олександр Мамай посідає друге місце. За даними опитування, яке надало видання Полтавщина, за Іващенка проголосувало 41,6% виборців, за Мамая – 32,1%.

(оновлюється)

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі