субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названа кількість викритих бойовиків та їхніх посібників поліцією Донеччини за минулий рік

Політика

Названа кількість викритих бойовиків та їхніх посібників поліцією Донеччини за минулий рік

views70

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Діяльність 264 учасників незаконних збройних формувань та їхніх посібників зафіксовано правоохоронцями протягом минулого року.

Про це повідомляє пресслужба поліції Донеччини.

«Усім оголошено про підозру у вчиненні злочинів: 238 особам за ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань», ще двом – за ст. 256 «Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності» Кримінального кодексу України», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що затримано та притягнуто до відповідальності 240 осіб, а оголосили у розшук 24.

Не дивлячись на те, що вже минув досить суттєвий проміжок часу і колишні бойовики «ДНР» не мають нічого спільного з організаціями, правоохоронці отримують доказову базу їхньої винуватості та причетності до злочинних діянь. Робота здійснюється як у рамках протидії тероризму, так і з метою недопущення дестабілізації ситуації.

«Так, розшуковці викрили маріупольця, який у 2014 році поїхав до Донецька та вступив до складу підрозділу «Шум» Козачого союзу «Область війська Донського». Новобранцю видали військову форму та автомат Калашникова. Чоловік патрулював територію у районі своєї військової частини, а його завданням була фільтрація мешканців Донецька, яких повинні були доставляти до військової частини «для встановлення особи». Подальшу долю затриманих вирішували командири незаконного угруповання», – наголошують правоохоронці.

Крім того, ще один мешканець Донецької області зводив блокпост біля села Чермалик. Його дії були ідеологічні, а їхня мета – чинення опору військовослужбовцям та правоохоронцям України. Також ним виконувалися накази, які були надані командиром груп так званої «ДНР» та виконувався контрольно-пропускний режим.

У поліції нагадують, що в колишніх представників НЗФ є прекрасна можливість бути звільненими від кримінальної відповідальності. Для цього не варто було скоювати тяжкі злочини та добровільно звернутися до правоохоронних органів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі