субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названа дата появи потужного російськомовного телеканалу

Новини , Політика

Названа дата появи потужного російськомовного телеканалу

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Через три місяці в Україні розпочне мовлення перший у своєму роді російськомовний телеканал. Про це заявив міністр культури, молоді, спорту, інформаційної політики та туризму Володимир Бородянський в рамках інвестфоруму в Маріуполі в середу, 30 жовтня.

«Буде потужний канал через 3 місяці. Концепція постійно розвивається», – заявив Бородянський.

Глава Мінкульту повідомляє, що новий український телеканал буде державним і з’явиться на базі іномовлення. Таким чином, за його словами, ніяких законодавчих змін не потрібно. З приводу російської мови він посилається на Закон про іномовлення, де вказано, що 50% контенту має бути англійською мовою.

Глава відомства заявив, що цей канал буде надпотужним за всі інші й взагалі перший у своєму роді, але не назвав ім’я того, хто його очолить вже за 3 місяці.

Також Бородянський повідомив, що у відомстві зараз розробляють план боротьби з фейками. За словами Бородянського, цього вдасться досягти шляхом створення контенту, який буде розповідати, що насправді відбувається в Україні, зокрема це буде контент художнього характеру. Однак як художній характер має боротися з фейками та розповідати про дійсність в Україні він також не пояснив. Додав лише, що у планах є запрошення молоді на «нашу територію», щоб подивитися яка країна зсередини.

«Ми будемо запрошувати молодь, студентів приїжджати на нашу територію і дивитися яка країна зсередини, що у нас відбувається», – сказав Бородянський.