середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Навіщо Париж, якщо є Казахстан? Назарбаєв заявив, що Зеленський вже дав згоду

За кордоном , Новини

Навіщо Париж, якщо є Казахстан? Назарбаєв заявив, що Зеленський вже дав згоду

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Зустріч у «нормандському форматі» в Парижі цього року може й не відбутися. Адже може бути нова зустріч, без європейських лідерів, особиста зустріч тет-а-тет російського та українського президентів, яка відбудеться в Казахстані. Таку інформацію екс-президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв озвучив для інформагентства Kazinform.

Колишній глава Казахстану розповів, що попередню згоду від Володимира Зеленського провести таку особисту зустріч з Путіним він отримав у жовтні під час бесіди з українським президентом у Японії. Тоді Зеленський погодився переговорити віч-на-віч з російським президентом.

Таку ж пропозицію було озвучено від Назарбаєва російській стороні. У Кремлі поки не дали позитивної відповіді, але й не відповіли відмовою.

За словами Нурсултана Назарбаєва, йому бачиться, що зараз настав слушний момент для того, щоб спробувати вирішити всі спірні питання між Україною та Росією, тому краще буде, якщо два президента переговорять, що називається, без третіх осіб.

За словами міністра закордонних справ Вадима Пристайка, кожен Глава держави робив чесну спробу «не те що домовитись з ним, а знайти якусь можливість взаємодії, знайти можливість так побудувати відносини, щоб не вмирали люди і щоб наша торгівля, може, не процвітала, але хоча б не вмирала».

«Я вважаю, що ми, українці, які дали шанс конкретному Президенту Володимиру Зеленському стати Президентом і повести цю країну вперед, не тільки розраховуємо, але вимагаємо від нього, щоб він зробив цю спробу», – заявив міністр закордонних справ Вадим Пристайко.

Нагадаємо. Росія в черговий раз не оприлюднила дату зустрічі у «нормандському форматі», попри те, що Україна виконала всі умови з боку РФ. Навпаки, з боку країни-агресора з’явилась ще одна умова – підписання «залізних домовленостей».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі