понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Навчання територіальних оборонців пройшли на Луганщині

Суспільство

Навчання територіальних оборонців пройшли на Луганщині

views66

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Учасниками заходу стали резервісти окремої бригади територіальної оборони та військовослужбовці.

Про це повідомляє пресслужба Луганської ОДА.

Очільник області – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай також приєднався до участі в «Єдиному стрілецькому дні». А от переважна більшість з тих, хто були присутні мають досвід проходження військової служби.

«Притча про самураїв говорить, що краще завжди мати при собі та тренуватись із мечем, але ніколи ним не скористатись, ніж не бути готовим його застосувати. У нас війна, вчора загинули чотири бійці, по усій лінії фронту ескалація військових дій. Тому ми маємо бути готовими захистити свою державу, Луганщину та, перш за все, свої родини. Від того наскільки швидко ми зможемо реагувати на загрози, давати гідну відсіч залежить наскільки далеко може зайти агресор», – підкреслив Гайдай.

Полковником В’ячеславом Сухановим, який є виконувач обов’язки комісара обласного територіального центру, було проведено бойовий інструктаж.

Він зауважив на тому, що представники територіальної оборони проходять військову службу саме в Луганській області, тобто вони будуть на захисті малої батьківщини.

Ними було вдосконалено низку навичок, серед них тактична медицина, мінно-вибухова безпека та вогнева підготовка.

«Пам’ятайте правило: головне вивчити техніку, а швидкість прийде згодом! Якщо ситуація на фронті буде загострюватись, я до Києва не поїду – я буду тут, з вами. Бажаю усім плідного тренування. І, головне, миру!», – наголосив керівник області.

Варто нагадати, нещодавно ми повідомляли, що 25 Окрема Повітрянодесантна Дніпропетровська бригада провела збори з резервістами.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі