четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Навчальний рік закінчиться дистанційно

Суспільство , Освіта

Навчальний рік закінчиться дистанційно

views107

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство освіти і науки через пандемію та пов’язані з нею карантинні заходи рекомендує завершити навчальний рік дистанційно.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки, посилаючись на слова тимчасово виконуючого обов’язки міністра освіти і науки Любомири Мандзій.

Після того, як урядом було прийнято рішення про продовження карантину, знов стало актуальним питання навчання дітей у школах.

«Карантин продовжено, а це значить, що ми повинні бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз’яснення для всіх навчальних закладів і публікує рекомендації на офіційних ресурсах», – сказала Мандзій.

Таким чином, всі навчальні заклади продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання. МОН вказує, що вже опублікувало рекомендації по завершенню навчального року та оцінювання.

Зазначається, що педради шкіл в умовах використання технологій дистанційного навчання мають самостійно визначати особливості організації освітнього процесу та завершення навчального року.

Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів має бути завершено не пізніше 15 червня. При цьому учням 1-8-х та 10-х класів, які не планують навчатися в іншому навчальному закладі, рекомендується направити копії відповідних документів електронною поштою або іншим способом, а оригінал документа передати у вересні.

Більш детально про закінчення навчального року можна прочитати тут: «Як закінчити навчальний рік – пояснення МОН»

У календарно-тематичному плануванні на 2020-2021 навчальний рік міністерство рекомендує збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу попереднього навчального року, а у 2-11 класах провести вхідне діагностування рівня знань учнів за програмою 2019-2020 навчального року.

З метою запобігання поширення коронавіруса в поточному навчальному році рекомендовано не проводити масові заходи, зокрема останні дзвоники та випускні вечори.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі