середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Навчальний курс ведення діалогу з населенням пройшли українські військові (фото)

Суспільство

Навчальний курс ведення діалогу з населенням пройшли українські військові (фото)

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заходи із розвитку переговорних навичок та комунікації між військовослужбовцями і цивільним населенням відбувалися в зоні Операції об’єднаних сил.

Про це повідомляє пресслужба штабу ООС.

Сам курс, учасниками якого стали представники цивільно-військового співробітництва ЗСУ, проходив за відповідною методикою одного із проєктів.

«Протягом 16-18 березня в районі проведення ООС представники структурних підрозділів цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України взяли участь у курсі з розвитку навичок ведення перемовин, комунікації та фасилітації діалогів між військовими і цивільними за методикою Ґарвардського переговорного проєкту. Метою цього курсу є розвиток у військовослужбовців комунікативних навичок ведення переговорів, вільного спілкування з різними людьми і в різних ситуаціях (ділових, побутових, кризових), а також підвищення культури спілкування (формального та неформального)», – йдеться у повідомленні.

Окрім самих військових, до процесу також залучили активних громадян, що живуть біля лінії зіткнення та представників військово-цивільних адміністрацій. Всі вони отримали необхідні знання, що допоможуть спілкуватися з різними категоріями людей і проводити необхідні діалоги.

Представник Командування ООС генерал-майор Едуард Москальов, висловив організаторам та тренерам курсу подяку. Крім того, всі вони отримали спеціальні відзнаки.

«Слід зазначити, що курс було проведено в рамках проєктів «Посилення спроможності для захисту цивільного населення на Сході України» та «Розвиток спроможності для захисту цивільного населення на Сході України», що реалізуються Центром захисту цивільного населення в умовах конфлікту (CIVIC) та за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини та Європейського Союзу відповідно», – зауважили у штабі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі