субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Навіть не вірять»: як відреагували бійці ООС на дозвіл відкривати вогонь у відповідь по окупантах

Cіпратов Роман


ООС

«Навіть не вірять»: як відреагували бійці ООС на дозвіл відкривати вогонь у відповідь по окупантах

views263

30.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний під час зустрічі з військовими заявив, що відтепер бійці операції Об'єднаних сил можуть відкривати вогонь у відповідь на дії незаконних збройних формувань.

Про це повідомив пресофіцер 503-го окремого батальйону морської піхоти ЗСУ Олексій Годзенко в інтерв'ю 24 каналу.

«Мені навіть не вірять. Мовляв, як це нарешті можна буде робити те, що ми маємо робити. Дуже позитивно відреагували», повідомив Олексій Годзенко.

За його словами, українським військовим дано дозвіл відкривати вогонь у відповідь на кожну провокацію терористів. Рішення про це буде приймати на місці командир підрозділу. Годзенко зазначив, що відповідь буде адекватною у разі застосування противником стрілецької зброї підрозділами ЗСУ буде відкрито у відповідь вогонь також зі стрілецької зброї. У разі завдання артилерійського удару відповідь буде дуже жорстка, підкреслив пресофіцер.

Також Годзенко наголосив на важливості рішення Головнокомандувача щодо зменшення кількості документації у Збройних силах. За його словами, на заповнення журналів та інших документів офіцери витрачають багато часу. На те, щоб позбутися від великої кількості документації, знадобиться час, але початок цьому вже покладено, і тепер ЗСУ нарешті перестануть називати «паперовою армією», зазначив пресофіцер.

 

 

Коментарi (1)

Спрытко (2 місяці тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"