четвер, 22 квітня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нацгвардія проводить масштабну гуманітарну акцію для дітей Донбасу

Суспільство

Нацгвардія проводить масштабну гуманітарну акцію для дітей Донбасу

views4

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У рамках благодійної акції «З надією у серці» Національна гвардія України доставила вантаж гуманітарної допомоги дітям, що мешкають у районі проведення Операції об’єднаних сил.

Про це повідомила прес-служба угруповання Національної гвардії в ООС.

«Національна гвардія України та всі мешканці нашої держави переживають та вболівають за Донбас. Ми готові використовувати будь-яку нагоду, щоб діти та мешканці Донецької та Луганської області відчували нашу підтримку», – підкреслила офіцер цивільно-військового співробітництва майор Ірина Кардінал.

За даними, збір теплого одягу, іграшок, канцелярських товарів, продуктів харчування та інших необхідних речей для дітей Донбасу, що знаходяться в центрах соціально-психологічної реабілітації, був здійснений вихованцями дошкільних та шкільних закладів Деснянського району міста Києва та їх батьками протягом лютого.

Також до благодійної акції долучився Слов’янський полк Національної гвардії України, який доставив гуманітарну допомогу мешканцям Донецької та Луганської області.

За словами директора Константинівської спеціальної школи №32 Маї Леонової, Донецької області, жителі Донбасу щиро вдячні організаторам, бійцям Національної гвардії та всім небайдужим киянам за подарунки. Також вона висловила сподівання на подальшу співпрацю та спілкування.

Наразі гуманітарний вантаж вже доставили у навчальні заклади Слов’янська, Краматорська, Костянтинівки та Парасковіївки. Надалі Нацгвардійці планують відвідати населені пункти Луганської області.

Коментарi (0)