четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нацбанк піддався агресивному тиску з боку Коломойського

Новини , Право

Нацбанк піддався агресивному тиску з боку Коломойського

views121

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Національний банк України виступив із заявою з приводу націленої атаки з використанням «спекуляцій та наклепу», а також «проплачених мітингів», зі спробою насильницького нападу «тітушек».

У своїй заяві банк припускає, що за цими діями стоїть колишній власник Приватбанку Ігор Коломойський, котрий винен українському бюджету 5,5 мільярдів американських доларів, виведених ще до націоналізації банку. Банк вважає, що таким чином Коломойський має намір дискредитувати Нацбанк, змінити його керівництво та організувати ручне управління НБУ, щоб «уникнути відповідальності та необхідності повертати державі виведені з ПриватБанку кошти».

Також, за припущеннями деяких представників НБУ, Коломойський має намір перешкоджати партнерству України з міжнародними партнерами, а саме з Міжнародним валютним фондом. МВФ, у свою чергу, підтримує позицію України та вважає, що усі бізнесмени, які були власниками збанкрутілих банків, мають повернути гроші у державний бюджет.

На користь того, що саме Коломойський є головним замовником в інформаційній кампанії проти Нацбанку свідчить те, що на мітингах 25 листопада більшість мітингувальників були працівниками «Нікопольського заводу феросплавів» та інших підприємств, які контролює олігарх. До цього вони проводили мітинги під стінами офісу Приватбанку в Дніпрі та Києві.

Нацбанк вже звернувся до правоохоронних органів, щоб уникнути протиправних дій і не порушувати роботу та безпеку своїх працівників.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі