понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
НАТО закликає Росію розкрити секрет смертельної отрути «Новачок»

Новини

НАТО закликає Росію розкрити секрет смертельної отрути «Новачок»

views73

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Рада послів північноатлантичного альянсу в п’ятницю, 4 вересня, звернулась із закликом до РФ, щоб та надала інформацію про смертельну отруту «Новачок».

Про це заявив Генсек НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє UNN.

«Північноатлантична рада щойно зібралася для обговорення жахливого замаху на Олексія Навального. Німеччина поінформувала союзників про результати своєї спеціалізованої лабораторії. Є незаперечні докази того, що пан Навальний був отруєний нервово-паралітичним речовиною військового класу групи «Новачок», – заявив Столтенберг.

Він нагадав, що використовування хімічної зброї – це повна неповага до людського життя та серйозне порушення міжнародного права. В НАТО вважають, що прийшов час Росії відповідати на всі претензії, які до неї є.

«Союзники по НАТО згодні з тим, що зараз до Росії є серйозні питання, на які вона повинна відповісти. Уряд Росії має у повній мірі співпрацювати з Організацією із заборони хімічної зброї в неупередженому міжнародному розслідуванні. Винні у цьому нападі повинні бути притягнуті до відповідальності… Ми також закликаємо Росію повністю розкрити інформацію про програму «Новачок» в ОЗХЗ», – сказав Генсек альянсу.

Столтенберг наголошує, що російська сторона повинна співпрацювати з Організацією заборони хімічної зброї в міжнародному розслідувані події. А всі ті, хто відповідальний за замах на життя Олексія Навального, повинні понести покарання.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі