субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
НАТО вимагає від Зеленського чітких відповідей про ініціативи з врегулювання конфлікту на Донбасі

За кордоном , Новини , Російська агресія , Політика

НАТО вимагає від Зеленського чітких відповідей про ініціативи з врегулювання конфлікту на Донбасі

views95

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Єнс Столтенберг, генеральний секретар НАТО, заявив, що в організації вимагають від України чіткої доповіді про те, чи є в української сторони чіткі рішення щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Відповіді на свої питання керівники НАТО бажають почути особисто, під час візиту до України, який відбудеться через тиждень.

Візит послів усіх країн-членів НАТО разом зі Столтенбергом заплановано на 30-31 жовтня. За словами генерального секретаря, Альянс має на меті відвідати Одесу та Київ.

«Один з мотивів цього візиту – він відбудеться для того, щоб мати краще розуміння (ситуації в Україні), отримати інформацію з перших рук від уряду і президента Зеленського. Ми хочемо обмінятися думками про те, як саме НАТО може підтримати Україну і мирні зусилля», – заявив Столтенберг.

Також генсек НАТО підкреслив, що в організації є консенсус щодо дій української влади по вирішенню проблеми російської окупації на Донбасі. Наостанок він додав, що питання російської агресії не єдиний привід для візиту Альянсу в Україну.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі