п’ятниця, 09 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Наступного року Україна закупить 5 модернізованих ударно-розвідувальних дронів Bayraktar TB2 (фото)

Технології

Наступного року Україна закупить 5 модернізованих ударно-розвідувальних дронів Bayraktar TB2 (фото)

views115

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство оборони України у 2021 році закупить 5 ударно-розвідувальних дронів Bayraktar TB2 від Baykar Makina. Мова йде про модернізовані версії цих дронів.

Про це повідомляє інформагентство Міноборони АрміяInform.  

Про таке рішення повідомив Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак під час навчань на полігоні «Широкий лан». Саме тут планується застосувати ці дрони для розвідки, наведення та самостійного «полювання».

«Уже ухвалено рішення та сплановано, що наступного року для потреб Збройних Сил України ми закупимо п’ять нових Bayraktar. У них дещо інші тактико-технічні характеристики, зокрема висота й дальність застосування», – йдеться у повідомленні.

Водночас наразі не уточнено, чи мова йде про п’ять комплексів, які складаються з 2-3 дронів і станції управління, тобто мова йде про 10-15 дронів, або лише про п’ять літальних апаратів з 2-3 станціями управління. При цьому у комплексі Bayraktar TB2 на одну станцію управління приходиться 2-3 дрони.

Читайте також: Контракт на закупівлю турецьких Bayraktar TB2 для ЗСУ підпишуть до кінця року (фото, відео)

Нові Bayraktar TB2 планують направити на захист морського узбережжя Чорного та Азовського морів. Водночас Руслан Хомчак повідомив про те, що будуть закуплені Bayraktar TB2, які мають іншу висоту польоту та дальність застосування. У цьому випадку мова може йти або про модернізовані Bayraktar TB2 із дальністю керування на відстані до 300 км.

Або про дрони, які оснащені системою супутникового зв’язку, яка взагалі знімає поняття «дальність керування». 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі