середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нашим інвесторам не потрібні няні. Їм потрібні незалежні суди – посол Німеччини в Україні

Новини , Політика

Нашим інвесторам не потрібні няні. Їм потрібні незалежні суди – посол Німеччини в Україні

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Німецьким інвесторам потрібні не «інвестиційні няні», а незалежні суди. Інвесторам потрібно знати, що вони будуть спроможні захистити свої інтереси в судах. А зараз всі чекають що буде далі…

Про це повідомила посол Німеччини в Києві Анка Фельдгузен в інтерв’ю hromadske.  

Вона підкреслила, що інвестори хочуть бачити незалежні суди, хороші сигнали, а не розмови про «няню» чи «бодігардів».

«Сьогодні говорять про «няню», раніше Кличко говорив про «бодігардів». Нашим інвесторам не потрібні ні няні, ні бодігарди. Їм потрібні незалежні суди. Тут уже є 2 тис. німецьких фірм, і вони успішно працюють. І вони можуть отримати хороші сигнали, що тут щось відбувається і сюди потрібно приїжджати. Ваш президент часто говорить, що треба прийти зараз, коли є ніші для інвестицій, – і це правильно», – сказала дипломатка.

Крім того, амбасадорка додала, що на економіку України сильно впливають олігархічні інтереси, а іноземних інвестицій дуже мало. За її словами, уряд України поставив задачу трансформувати економіку, і Німеччина хоче підтримати у втіленні цього проєкту. І підкреслила, що «дуже б хотіла, аби цього року були нові проєкти інвесторів з Німеччини».

При цьому Фельдгузен додала, що незважаючи на зацікавленість німецьких інвесторів в Україні, сьогодні «всі чекають, що буде далі».

«Наприклад, із судовою реформою. Для інвесторів дуже важливо бути спроможними захистити свої інтереси в судах», – сказала вона.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі